Lázeňské pobyty s ubytováním
Světlá nad Sázavou

Užívejte si procedur pivních a vinných lázních Casiopea ve Světlé nad Sázavou celý víkend i déle. Nabízíme lázeňské pobyty s ubytováním v 9 dvojlůžkových pokojích a apartmánech s kapacitou až 20 osob. Pro romantický víkend si můžete zamluvit nadstandardní apartmán s vířivkou na pokoji a strávit večer v bublinkách, třeba i s bublinkami a jahodami se svou drahou polovičkou.

Nabízíme nejen víkendové pobyty, ale i možnost strávit týdenní dovolenou v srdci Vysočiny. Nacházíme se pod Melechovem, v údolí řeky Sázavy, proto Vás uchvátí krásná krajina, památky, cyklostezka či jen posezení u krbu v naší restauraci.
Pokud nevíte kam vyrazit s dětmi, proč ne k nám do Mariadolu? Jen si představte ten klid, děti na hřišti, nebo v bazénku, vy ležíte na lehátku s nějakým dobrým pitím a jen pozorujete jak jsou Vaše ratolesti šťastné...
 

Ubytujte se v lázních Casiopea

• parkování zdarma u budovy • WIFI • 9 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky • 2 nadstandardní s vířivkou • kapacita cca 20 osob •

Pronájem pokojů

Nástupní dny středa-sobota
Případně dle předchozí domluvy
Dvoulůžkový pokoj 2 osoby 800 Kč/noc
Dvoulůžkový pokoj 1 osoba 600 Kč/noc
Dvoulůžkový apartmán 2 osoby 900 Kč/noc
Dvoulůžkový apartmán 2 osoby + přistýlka 1 100 Kč/noc
Apartmán s malou vířivou vanou 2 osoby
Apartmán s velkou vířivou vanou 2 osoby
1 200 Kč/noc
1 400 Kč/noc
Děti do 3 let bez nároku na lůžko Zdarma
Děti od 3 let 250 Kč/noc
Zapůjčení dětské postýlky 200 Kč/pobyt
 Zjistit více

Předběžná rezervace ubytování

Jakmile úspěšně odešlete formulář, zobrazí se vám potvrzení o odeslání. Následně vás v co nejkratší době budeme kontaktovat.